Kontakt Ring, mejla eller kom förbi!


Kundmottagning
Telefon: 0498 – 25 77 70
Mail: info@ivisby.se

Ekonomifrågor
ekonomi@ivisby.se

Fakturafrågor
faktura@ivisby.se

 


 


Robin Malmqvist
VD
0498-25 77 71
0702-76 09 80
robin@ivisby.se


Mats Taxarve
Kundmottagning & Order
0498-25 77 77
mats@ivisby.se


Erik Adlertz
Projekt & Försäljning
0498-25 77 75
0720-706 162
erik@ivisby.se


Per Romin
Projektledning Trycksaker
0498-25 77 76
070-314 66 17
per@ivisby.se


Josefine Blom
Projekt & Planering
0498-25 77 72
josefine@ivisby.se


Sara Krusare
Projektledning Skylt & Expo
0498-25 77 81
sara@ivisby.se


Fredrik Hammarström
Projektledning & Original
0498-25 77 73
073-508 28 85
fredrik@ivisby.se


Carina Wiberg
Original & Formgivning
0498-25 77 74
carina@ivisby.se


Inge Hederstedt
paHemse Tryckeri
0498-25 77 88
info@pahemse.se


Gotlandsboken AB
Bokdistribution
order@ivisby.se

Genom att fortsätta använda denna webbplats godkänner du användandet av cookies. mer information

Dina cookie-inställningar för denna webbplats är satt till ”tillåt cookies” för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för cookies eller om du klickar ”Godkänn” nedan så samtycker du till detta.

Stäng